Життя

Ситуація поблизу Донецька очима бійців 93-ї ОМБр

Життя/Ситуація поблизу Донецька очима бійців 93-ї ОМБр
Зберегти
Вигляд

Бійці 93-ї ОМБр підтверджують, що повного перемир'я під Донецьком не було. Продовжуюются обстріли зі стрілецької зброї, часом стріляють міномети. Традиційно б'ють по позиціях український військових вночі. Бойовики готуються до зими, перефарбовують техніку у відповідні «зимові» кольори, кажуть військові. Артилерію зараз не використовують, проте бійці 93-ї розповідають, що чути, як важка техніка, танки переміщуюються у районі Донецького аеропорту.

«Я маю інформацію, що є люди зі сходу. Невідомо, чи це кавказці, чи інші. Російська говірка в них. Два чи три тижні тому відбулася ротація, після цього посилилися обстріли. Відповідно, це говорить, що люди там з більшим ентузіазмом, більшим завзяттям підходять до цієї справи», - розповідає заступник командира роти вогневої підтримки 93-ї ОМБр «Серпень».

Щоб тримати позиції, військовослужбовцям потрібна підтримка населення, каже боєць 93-ї ОМБр «Батюшка»:

«Без підтримки не буде тут порядку. Як бабушка одна казала: «пів України скаче, а пів України плаче». Так воно і виходить. Дома мир, усі гуляють, відпочивають, а тут іде війна. Має бути увага, повага та довіра до армії. В армію вже ніхто не хоче вірити. Всі думають, що в армії все погано. Ну що робити, війна є війна».

/Громадське.Схід

Пов`язані новини