Політика

Табачник і Лукаш досі не покарані через нестачу доказів – ГПУ

Політика/Табачник і Лукаш досі не покарані через нестачу доказів – ГПУ
Зберегти
Вигляд

Міністерство юстиції та Міністерство освіти не можуть зібрати достатню кількість доказів для розслідування кримінальних справ стосовно своїх колишніх керівників – Олени Лукаш та Дмитра Табачника.

Про це заявив начальник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв`ю «Укрінформу».

«Так, їм не повідомлено про підозру. У кримінальних провадженнях про правопорушення в системі Міносвіти та Мін’юсту для цього ще не зібрано достатньо доказів... По тому самому Табачнику ми взяли з інтернету інформацію про злочинні оборудки, роздрукували і почали розслідування. Але немає допомоги від Міністерства освіти, яке могло б саме виявити, де були найбільші порушення, зокрема при витрачанні державних коштів, провести внутрішній аудит та розслідування і надати інформацію», – зазначив Горбатюк.

Він повідомив, що на запити ГПУ в Міносвіти відповідають, що порушень немає.

За його словами, подібна ситуація спостерігається і в Мін’юсті: «Мін`юсту підпорядковується державне підприємство по веденню реєстрів (ДП «Інформаційний центр» – ред). Ми просимо їх надати документи, а вони кажуть: «звертайтесь до суду». Хоча закон дозволяє слідчому витребувати за запитом копії документів, і державне підприємство мало б  цьому сприяти... Щось вони видають, щось – ні. Зрештою у міністерстві могли б самі провести службове розслідування, що стосується державних закупівель».

Пов`язані новини