Політика

Тандіт: У Росії пропонували обміняти Савченко на шлях до Криму

Політика/Тандіт: У Росії пропонували обміняти Савченко на шлях до Криму
Зберегти
Вигляд

Радник голови Служби Безпеки України Юрій Тандіт стверджує, що особи, наближені до президента Росії Владіміра Путіна, пропонували обміняти українську льотчицю та народного депутата Надію Савченко на шлях з Ростова до Криму.

Про це він заявив в ефірі Громадського.

«Люди з боку сусідньої держави також намагалися взяти участь у цьому процесі (переговорах-ред): виходили на нас не тільки офіційні, а й неофіційні особи, у тому числі і ті, що мають стосунок до різноманітних громадських організацій і люди, які представлялися, як дуже близькі до кола президента Росії. Один із них дійсно вів розмову з нами і пропонував в межах своїх повноважень розглядати питання звільнення Надії Савченко за принципом: «Ми вам Надію Савченко, а ви нам дайте пробити шляхопровід від Ростова до Криму», – розповів Юрій Тандіт.

Радник голови СБУ наголосив, що буде зроблено все можливе, щоб звільнити Савченко, яку зараз судять в Росії за звинуваченням у вбивстві російських журналістів та незаконному перетині російського кордону, однак діалог з позиції сили України не вестиме.

Пов`язані новини