Служба безпеки України заперечує звинувачення адвокатів затриманої росіянки Анастасії Лєонової щодо порушень умов утримання її в слідчому ізоляторі.

Про це в ефірі Громадського заявив радник СБУ Юрій Тандіт.

«Все, що заявляли її представники виявилося неправдою. Наприклад, нам повідомляли факти щодо її утримання в СІЗО – що її катують, чи що умови утримання є ненормальними. Це виявилося неправдою», – сказав Тандіт.

За його словами, у слідства є серйозні докази проти Лєонової.

«У нас є достатньо підстав для того, щоб продовжувати цю справу», – наголосив радник СБУ.

Раніше адвокат Лєонової Віктор Губський неодноразово заявляв про факти порушень щодо його підзахисної під час її затримання. Зокрема, що під час конвоювання на голову росіянці надягали мішок, а під час допитів слідчі відмовлялися знімати з неї наручники.

12 січня росіянка оголосила голодування, яке тривало 12 днів. Як пояснив адвокат – вона припинила голодувати, оскільки вдалося привернути увагу до своєї справи.

Нагадаємо, 10 грудня співробітники СБУ затримали громадянку РФ Анастасію Лєонову. Її підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 258 «Втягнення у вчинення терористичного акту». Слідство підозрює її у спробах здійснити терористичні акти у Харкові та Києві.

Поділитись: