Танки США прибули до Європи для стримування агресії Росії

6 січня, 2017 17:59
default/Танки США прибули до Європи для стримування агресії Росії
Зберегти
Вигляд
lead
У Німеччині вивантажються 87 важких танків «Абрамс», 144 бойових машини «Бредлі» та інша техніка.

У німецькому порту Бремерхафен починається вивантаження бойової техніки Третьою бригади Четвертої дивізії Армії США. Планується, що підрозділи бригади протягом 9 місяців будуть знаходитися в державах східного флангу НАТО в рамках здійснюваної адміністрацією США програми зміцнення обороноздатності союзників по НАТО і стримування Росії.

В цілому до Німеччини було направлено понад 300 бойових машин, передає ABCnews.

В Бремерхафені вивантажються 87 важких танків «Абрамс», 144 бойових машини «Бредлі» і 18 самохідних гаубиць «Паладин», а також більш легкі «Страйкер» і понад 400 «Хаммерів» і подібних до них машин декількох різновидів, включаючи і збройні.

Разом з технікою підтримки, яка не несе озброєння, йдеться про 446 гусеничних і 907 колісних машин, а також 650 трейлерів. Вивантаження відбуватиметься протягом кількох днів.

Потім, 7-14 січня, техніка буде переміщена в райони зосередження в Польщі. Для транспортування планується використовувати в основному залізницю, однак частина машин піде своїм ходом.

Розміщення має завершитися до лютого: в Польщі облаштується штаб бригади, а інші її частини розподіляться між країнами Балтії. Ще один батальйон буде в Болгарії і Румунії і, нарешті, ще один – в Німеччині.

Основний особовий склад бригади – 3,5 тисяч військових – прибуде літаками в найближчі дні.

З бази Форт-Драм в штаті Нью-Йорк передислокуються в цілому більше 60 вертольотів, включаючи 50 бойових «Чорних яструбів», а з Форт-Блісса в Техасі – 24 бойових вертольоти «Апач».

Пов`язані новини