Американська новинна онлайн-мережа Reddit заблокувала близько 350 тисяч користувачів одного з осередків сайту — «сабреддіту» у межах флешмобу на підтримку персонажа фільму «Месники. Війна нескінченності» Таноса.

Американська новинна онлайн-мережа Reddit заблокувала близько 350 тисяч користувачів одного з осередків сайту — «сабреддіту» у межах флешмобу на підтримку персонажа фільму «Месники. Війна нескінченності» Таноса.

Як зазначає Gizmodo, це наймасштабніше блокування в історії Reddit.

У нових «Месниках» головний антигерой Танос знищує половину населення галактики одним клацанням пальців. Таким чином, Танос збирався уникнути перенаселення і браку ресурсів. Попри знищення низки відомих героїв всесвіту Marvel, користувачі Reddit підтримали ідею Таноса і створили сабреддіт Tanos Did Nothing Wrong («Танос не зробив нічого поганого»).

Спершу там ділилися роздумами про план Таноса і публікували жарти і меми, але потім запропонували адміністрації втілити план Таноса в життя і забанити половину сабреддіта.

Після обговорень та голосування, керівництво Reddit дозволило заблокувати рівно половину користувачів: 9 липня спеціальний бот у випадковому порядку забанив близько 350 тисяч чоловік, які втратили можливість спілкуватися в сабреддіті Tanos Did Nothing Wrong.

До акції залучили навіть Джоша Броліна, виконавця ролі Таноса: він записав відео, в якому каже: «Ми починаємо, користувачі Reddit» і клацає пальцями.

 

A post shared by Josh Brolin (@joshbrolin) on

На блокування відреагували і в Marvel. «Ідеальний баланс», — зазначається в Twitter кіностудії.

А також відреагував один з персонажів Marvel — Людина-мураха, короткий твіт «Guys?» є також посиланням до фільму.

Американський супергеройський фільм «Месники. Війна нескінченності» знятий братами Руссо за мотивами коміксів Marvel. Фільм є продовженням Месників 2012 року і Месників 2015 року: Ера Альтрона.

Прем'єра 4-ї частини очікується у травні 2019-го. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Тоні Старк, виходить, олігарх»: Холодницький і Зозуля в ефірі Громадського обговорили «Месників»

У червні 2018-го повідомлялося, що Marvel зніме кіно про ЛГБТ-супергероїв.

Поділитись: