Ситуація на Донеччині сильно змінилася, тому й довелося реагувати підписанням “припинення вогню”. Про це заявив губернатор Донеччини Сергій Тарута в інтерв'ю німецькому виданню Більд, пише УНН.

Коментуючи заяви Президента Порошенка двотижневої давнини, що Донецьк і Луганськ можуть бути відбиті, Тарута сказав: "Там немає капітуляції, йдеться про припинення вогню. Не тільки Президент з оптимізмом дивився на ситуацію, а й ми всі. Але з 22 серпня Росія переправила стільки солдатів і стільки зброї в Україну, що ситуація кардинально змінилася".

При цьому думку, що Путін переміг, губернатор Донеччини відкинув. "Ніхто не може виграти у громадян України. Погляньте на те, що сталося тут, в Маріуполі: sснує неймовірна мобілізація і воля, щоб захистити місто. Є багато добровольців, які щодня записуються (до лав – прим.ред.). Їх єдина мотивація в тому, що Україна залишиться незалежною державою ".

При цьому, передбачати встановлення довготривалого миру в Україні, на думку Тарути, ще зарано. "Поки ще занадто рано, щоб зробити прогноз щодо цього. Ми повинні використовувати будь-яку можливість, що може привести до деескалації. На жаль, ми спостерігаємо, що сепаратистські групи й далі посилюються і готують атаки. Це дуже тривожно, і показує, що війна, яка ведеться проти нашої країни, ще не закінчена", - сказав він.

Поділитись: