У неділю, 22 березня, о 18:00 hromadske почне трансляцію онлайн-вистави PostPlayТеатру «БЕЗ Глядачів — Бенкет під час чуми: простір нового міфу». Це — онлайн-прем’єра альманаху робіт молодих режисерів. У першому акті альманаху — вистава Даниїла Пінько «Казка казок». Далі — роботи режисерок Станіслави Овчіннікової («Хованки») та Поліни Кундиренко («1х1+1» за Беккетом та Сарою Кейн). 

«Ми зіткнулися з тим, що ми не можемо запросити глядачів, а прем’єру скасовувати не хотіли. Тому ми вирішили грати онлайн. У першому акті буде три камери, які слідкуватимуть за діями акторів. Це буде ніби вистава-інсталяція, глядачі дивитимуться на неї очима оператора. Другий акт — більш звична структура вистави. Це буде два монологи, стендапи про те, що відчувають молоді театральні режисери у зв’язку із нинішньою ситуацією», — розказав в ефірі hromadske керівник PostPlayТеатру Ден Гуменний.

Трансляція можлива завдяки підтримці OpenTheatre.

У театрі також анонсували, що двічі на тиждень транслюватимуть відеозаписи вистав та перформансів. Вистави можна буде дивитися безкоштовно. Але організатори зазначають — «якщо ви «сплатите» вартість френдлі-квитка (100 грн) на вищезазначені картки — PostPlay переживе карантин та відновиться після довгої паузи». 

Зазначимо, що уряд України через коронавірус постановив, що заборонено збиратися в одному місці групам у понад 10 людей. Також в Україні запровадили відповідальність за порушення умов обсервації та інфікування інших людей коронавірусом.

На сьогодні в Україні офіційно підтверджено 47 випадків зараження вірусом SARS-CoV-2. На території країни тимчасово обмежили освітній процес та масові заходи. Не працює метро. У низці областей та в Києві — режим надзвичайної ситуації. З 23 березня в Києві не працюватиме громадський транспорт.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

Поділитись: