У березні та квітні в театрі імені Франка заплановано покази моновистави «Не плачте за мною ніколи..». Ця вистава – спільний проект Херсонського музично-драматичного театру ім. М. Куліша та Київського драматичного театру ім. І. Франка. Режисер вистави – Сергій Павлюк.

Сергій – режисер театру з досвідом роботи в багатьох містах України та її межами. В його доробку більше 50 постановок. Останні 8 років Сергій працює перманентно в двох театрах: Херсонському та Миколаївському.

«В театральному житті є Київ та периферія. І в нас у першу чергу стоїть задача підіймати рівень периферійних театрів, тому що всі, хто звідти їдуть до столиці навчатися, не повертаються і в театрах маленьких містечок немає професійних акторів та режисерів», – каже Сергій Павлюк.

Сергій Павлюк та керівник Херсонського театру Олександр Книга провадять величезну роботу в напрямку популяризації театру в своєму місті. Таким чином Херсон бачив уже 17 Театральних фестивалів «Мельпомена Таврії», які збирали провідні театральні колективи країни та зарубіжжя. 

Також у Херсоні існує 6 театральних сцен, тож херсонського глядача уже можна віднести до вихованої театральної публіки.

Поділитись: