8-9 вересня 2018 у виставковому центрі АККО Інтернешнл відбудеться 10-та конференція TEDxKyiv: Спадок майбутнього. Понад 20 виступів про нові сенси та спадок, інновації та трансформацію людини, швидкість та енергію змін, освіту та науку, активне довголіття, мистецтво та технології. Вперше півтора дні у колі співтворчості для побудови майбутнього крізь призму ідей вартих поширення.

У Києві 8-9 вересня 2018 року у виставковому центрі АККО Інтернешнл відбудеться 10-та конференція TEDxKyiv: Спадок майбутнього.

Понад 20 виступів про нові сенси та спадок, інновації та трансформацію людини, швидкість та енергію змін, освіту та науку, активне довголіття, мистецтво та технології. Вперше півтора дні у колі співтворчості для побудови майбутнього крізь призму ідей вартих поширення.

«Враховуючи ситуацію в Україні і досвід наших попередніх TEDx подій, ми зрозуміли, що нові контексти часто дозволяють подивитися на звичні речі під новим кутом і побачити необхідні рішення. Нам дуже потрібно безпечне середовище однодумців, де ми зможемо колективо рефлексувати свій досвід та разом планувати майбутнє для наступних поколінь. Це те, що ми, команда TEDxKyiv, намагаємось створити на наших подіях. Завдяки ліцензії другого рівня, ми перші в Україні, хто має легальне право проводити конференцію півтора дні. Сподіваємось, що цього часу нам вистачить увібрати усю мудрість та натхнення від людей навколо, адже ми не бачились цілий рік», — розповідає Владислав Грезєв, ліцензіат TEDxKyiv.

 

Серед цьогорічних спікерів:

  1. Денис Бігус — один з 5 провідних борців з корупцією в світі за версією Національного фонду підтримки демократії (NED), нагороджений Democracy Award-2017. Кореспондент міжнародної мережі журналістів-розслідувачів OCCRP,  автор та ведучий програми антикорупційних розслідувань «Наші гроші». Автор проекту Bihus.Info, що включає в себе групу антикорупційних та інформаційних проектів, створених громадськими організаціями «ТОМ 14» та «Канцелярська Сотня».
  2. Олесь Петрів — інженер по розробці систем машинного навчання. Раніше займався розробкою автоматизованих систем аналітики соціальних медіа, потім розробляв системи computer vision для кіностудій, що дозволяли розпізнавати образи у відеопотоці. У 2016 почав працювати над деталізованої багатовимірної картою простору всіх можливих образів чи ідей, у якому будь-яка концепція реально існуюча чи потенційна, матиме свої прогнозовані координати. Наразі займається дослідженням і розробкою систем video super-resolution (покращення якості та роздільної здатності відео), а також систем репрезентації та модифікації рис людського обличчя за допомогою штучних нейромереж.
  3. Олександра Матвійчук — голова організації «Центр громадянських свобод» та координатор громадської ініціативи «Євромайдан SOS», яка була створена у відповідь на розгін студентської демонстрації та захищала від переслідувань учасників протестів під час Революції Гідності. Ініціаторка кампаній #LetMyPeopleGo та #SaveOlegSentsov для звільнення українських політв’язнів. Має серію нагород щодо її правозахисної діяльності, зокрема була першою у світі, хто отримав нагороду Democracy Defender Award ОБСЄ (2016) та стала першою жінкою-випускницею Ukrainian Emerging Leaders Program, Stanford, CDDRL (2017).
  4. Ілля Філіпов — співзасновник та СЕО студії онлайн-освіти EdEra, яка працює над створенням високоякісних освітніх онлайн-продуктів та займається дослідженнями в освіті. Консультант та експерт з дистанційного навчання Координтора проектів ОБСЄ Україна, лауреат премії Top 30 under 30 від KyivPost (2017). Навесні цього року команда EdEra запустила онлайн-курс для вчителів Нової Української Школи, де замість очікуваних 22 тис людей, навчається більше 150 тис, а повністю пройшли курс — 80 тисяч, що робить цей курс одним із наймасовіших серед країн СНД.
  5. Гостро-соціальне лялькове кабаре ЦеШо, проект Влада Троїцького.
    Маруся, Марічка, Ігор, Катя, Надя будуть грати не просто на музичних інструментах, а робити з цього театральну музику, тобто таку, що як і театр ставить запитання та спонукає до роздумів. На TEDxKyiv вони йдуть з питанням: «Чи хочу я жити так як я живу в контекст свого покоління?»

Ще більше спікерів буде оголошено найближчим часом. Продаж квитків на конференцію TEDxKyiv 2016 вже доступний онлайн на сайті tedxkyiv.com.

Інформація про спікерів й відеозаписи попередніх подій - на офіційному сайті конференції, а також на сторінках TEDxKyiv у соціальних мережах Facebook та Twitter.

ТED (Technology, Entertainment, Design) — це світова конференція для поширення ідей у різних галузях. Вперше відбулася у 1984 р. в Каліфорнії, з 2009 локальні конференції (TEDx) проходять у багатьох містах планети від Сан-Франциско до Токіо. Подія відома у всьому світі завдяки доступності виступів «talks» у мережі. На ТED виступають винахідники, нобелівські лауреати, письменники, науковці, актори, музиканти, художники. Мета — поширення ідей, здатних змінювати світ. Виступи тривають до 18 хвилин, є науково-популярними за подачею. NASA, Світовий Банк, Ватикан, Британський парламент проводили конференції під своєю егідою. TEDxKyiv — це незалежна подія в дусі та за ліцензією TED.

Поділитись: