Технології / Гаджети

Технологічні компанії мають співпрацювати з Пентагоном — засновник Amazon

Wired
Технології/Гаджети/Технологічні компанії мають співпрацювати з Пентагоном — засновник Amazon
Зберегти
Вигляд
Генеральний директор Amazon Джефф Безос під час виступу на на саміті WIRED25 заявив, що в США в будуть проблеми у разі відмови технологіних гігантів співпрацювати з Міністерством оборони країни.

Безос зазначив, що не підтримує співробітників, які бойкотують компанії через «неетичні державні контракти» з оборонними відомствами та змушують їх відмовлятися від подібних угод.

У приклад він навів компанію Google, яка заявила, що не братиме участь у тендері на контракт на хмарні обчислення Пентагону під назвою «Ініціатива спільного підприємництва» або «JEDI».

Засновник Amazon пояснив, що прагне співпрацювати з Пентагоном зокрема для «безпеки Америки».

До того ж, за словами Безоса, його також непокоїть проблема імміграції.

«Немає інших країн, куди всі хочуть потрапити. Я б пускав всіх, якби міг. Я люблю їх, я хочу, щоб у них все було добре. Але це чудова країна, і її потрібно захищати», — сказав він.

Раніше повідомляли, що у Amazon почали розслідування проти своїх співробітників, які надавали персональну інформацію клієнтів за хабарі.

Зазначимо, що 4 вересня стало відомо, що Amazon стала другою американською компанією, вартість якої перевищила 1 трильйон доларів.

У липні статки засновника Amazon Джеффа Безоса перевищили $150 млрд: він став найбагатшою людиною в історії.

Згодом Єврокомісія також почала розслідування можливих зловживань у Amazon.

Більше про:
# Amazon
# Пентагон
Пов`язані новини