Компанія Uber оприлюднила список речей, які найчастіше забували користувачі таксі-послуг в Україні у 2018 році. Серед лідерів рейтингу — телефони, гаманці, сумки, одяг, навушники, ключі та окуляри.

Серед 20 найнезвичніших речей, які забували в таксі українці — гітара, дитячий горщик, праска, сукні подруг нареченої, кларнет, накладне волосся, брюки, танцювальні черевики, лічильник для води, плакат з Мерлін Монро та рукавички Міккі Мауса.

Найчастіше українці зверталися до служби щодо забутих речей у понеділок, а днем, коли забули найбільше речей, стало 12 березня.

Найчастіше за рік в таксі забував свої речі користувач послуг у Бразилії — 28 разів. А «найзабудькуватішою» країною у 2018 році стала Франція, за нею йдуть Нідерланди та Велика Британія. Україна в цьому рейтингу 8, а Київ також увійшов до топ-10 «найзабудькуватіших» столиць Європи та посів там 9 позицію.

Країною, у якій користувачі Uber забували речі найменше, стала Австрія, за нею йде Туреччина та Чехія.

У серпні 2018 у Києві водій сервісу таксі Uber побив пасажирку, коли поїздка завершувалася і виникло питання оплати послуг.

Наприкінці червня сервіс таксі Uber запровадив ліміт часу водіння для водіїв у Європі, зокрема в Україні, на Близькому Сході та в Африці задля підвищення безпеки водіїв і пасажирів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile