Політика

Телеканал ТВі закривається

Політика/Телеканал ТВі закривається
Зберегти
Вигляд

З понеділка, 23 березня, телеканал ТВі припиняє мовлення. Про це повідомляє видання «Телекритика» з посиланням на кілька джерел, які працювали на каналі.

Працівникам повідомили, що сьогодні, 20 березня, у них останній робочий день, оскільки канал закривається і ефірів з понеділка більше не буде.

Інформацію про закриття ТВі оприлюднив також дипломат Богдан Яременко.

«Зранку запросили на понеділок в ефір Tvi, а через пару годин зателефонували, вибачились - з понеділка канал припиняє існування", - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Пізніше директор каналу Ольга Манько підтвердила «Телекритиці», що ТВі з понеділка припиняє мовлення.

«У зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні, а також з тим, що канал є дотаційним, його діяльність припинена до кращих часів», – сказала вона.

Манько вказала, що телеканал не буде анулювати ліцензію на мовлення, розраховуючи на подальше відновлення роботи.

Відповідаючи на питання, чи будуть виплачені заборгованості з зарплати колективу, директор ТВі відповіла: «Зараз робиться все можливе, щоб розрахуватися з боргами, в першу чергу – з колективом».

Як повідомив Громадському один із працівників каналу Юрій Черната, 20 його колег деякий час блокували вхід до будівлі каналу з вимогою виплатити їм заборговану за кілька місяців зарплатню. 

Раніше «Телекритика» повідомляла, що 11 березня керівництво каналу ТВі запропонувало більшості працівників написати заяви про безстрокову відпустку через технічні проблеми каналу та нестачу фінансування. «Начебто пересварилися двоє наших інвесторів: один із них - Давид Жванія, іншого ми не знаємо», - розповіло джерело видання на каналі.

13 березня телеканал ТВі в офіційному повідомленні заявив, що у зв'язку з економічною ситуацією в країні він скорочує виробництво програм і штат, а нові проекти планується підготувати на осінь.

Пов`язані новини