УКРАЇНА

Телеканалу «1+1» видали бланк ліцензії на мовлення

УКРАЇНА/Телеканалу «1+1» видали бланк ліцензії на мовлення
Зберегти
Вигляд
Український телеканал «1+1» отримав бланк ліцензії на продовження мовлення раніше зазначеного терміну

Український телеканал «1+1» отримав бланк ліцензії на продовження мовлення раніше терміну, зазначеного Національною радою з питань телебачення та радіомовлення. Про це повідомила Громадському прес-служба каналу.

«Нацрада зробила те, що і мала зробити раніше, шкода, що це відбулося лише після того, як ми публічно пояснили незаконність нових вимог після процедури голосування. Впевнені, що публічна підтримка завадила Нацраді стати інструментом політичного тиску на канал», — зазначає «1+1».

Раніше «1+1» повідомляли, що членкиня Нацради Уляна Фещук заявила про намір видати бланк ліцензії раніше зазначеного терміну.

«Сьогодні, 5 січня 2017 року, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, неухильно дотримуючись норм законодавства, готова видати ТОВ "Студія 1+1" ліцензію», — сказала Фещук.

«У першу чергу цей крок зроблено раніше передбаченого законодавством терміну, як ми знаємо, він спливає завтра, для того, щоб зняти напругу в суспільстві, і зняти напругу в журналістському колективі, який насправді ми дуже поважаємо», — додала вона.

Нагадаємо, український телеканал «1+1» заявляв, що йому досі не видали ліцензії, переоформлення та продовження якої 15 грудня ухвалила Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заявляла, що «1+1» отримає бланк ліцензії не пізніше 6 січня 2017 року.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що негативно сприймає можливість утисків українського телеканалу «1+1» шляхом позбавлення його ліцензії з боку Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Пов`язані новини