УКРАЇНА

Телеканал ZIK заявив про загрозу захоплення

21 березня, 2018 20:25
УКРАЇНА/Телеканал ZIK заявив про загрозу захоплення
Зберегти
Вигляд
Телеканал ZIK заявляє, що на нього «вже найближчим часом готується атака», а Нацгвардія з 1 березня розірвала договір охорони офісу каналу в Жовтневому палаці.

Телеканал ZIK заявляє, що на нього «вже найближчим часом готується атака», а Нацгвардія з 1 березня розірвала договір охорони офісу каналу в Жовтневому палаці.  

Про це ідеться у заяві ZIK. 

«Силове захоплення Жовтневого палацу, де дислокується телеканал, може статися будь-якої миті. За інформацією з надійних джерел, за організацією захоплення стоїть Адміністрація Президента, однак здійснюватися атака на телеканал буде руками підконтрольних їй радикальних організацій», — ідеться у заяві.

Наразі телеканал працює у звичайному режимі. У ZIK заявляють, що 1 березня 2018 року Національна гвардія України в односторонньому порядку без жодних пояснень розірвала угоду про охорону телеканалу. Це сталося «за вказівкою Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова».

Речник МВС Артем Шевченко підтвердив, що Нацгвардія за дорученням міністра припинила охороняти будь-які об’єкти, крім тих, що визначені законом про Нацгвардію і заявив, що ZIK «штучно вдає із себе жертву псевдорепресій».

«Нехай телеканал ZIK під тиском свого власника, який переховується від правосуддя, не робить із себе жертву репресій. Я вважаю, що власник каналу зараз штучно вдає із себе жертву псевдорепресій, а канал перетворює на псевдоопозиційний, запрошуючи в ефір всіляких портнових та заповнюючи його різнобарвною зрадофілією», — повідомив Шевченко «Детектор медіа».

Власник телеканалу ZIK — бізнесмен, президент ФК «Карпати» Петро Димінський. Він підозрюється у скоєнні смертельного ДТП. 

1 березня 2018 суд обрав запобіжний захід Димінському, але його нема в країні.

У серпні 2017-го авто власника ФК «Карпати» Димінського потрапило у ДТП на Львівщині. Унаслідок отриманих травм 31-річна жінка померла на місці події.

Охоронець бізнесмена Андрій Борщ заявив, що за кермом був він. Але брат загиблої запевняє, що аварію спричинив саме Димінський. За його словами, є свідки того, як Димінський після ДТП пересідав до іншої машини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жодного свідка: що відомо про смертельну аварію за участі авта бізнесмена Димінського

Пов`язані новини