Київський метрополітен оголосить про проведення повторного тендеру на розробку техніко-економічного обґрунтування будівництва метро на житловий масив Троєщина, що у Києві.

«Тендер на розробку ТЕО метро на Троєщину буде оголошено повторно найближчими днями. Наразі процедуру відмінено для оновлення деяких параметрів, відповідно до законодавства», — повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Водночас там зазначили, що тендери на будівництва метро до іншого житлового масиву Києва — Виноградарю — також проводилися у декілька етапів. Відтак, скасування результатів тендеру на розробку документації та оголошення повторного тендеру не матиме суттєвого впливу на будівництво метро.

11 вересня муніципальне підприємство «Київський метрополітен» оголосило повторний тендер на будівництво гілки метро, що сполучить станцію «Сирець» та житловий масив Виноградар.

Результати попереднього тендеру скасували через невідповідність документації переможців вимогам законодавства та замовника.

Як зазначається, очікувана вартість будівництва становить 5,99 мільярда гривень. Аукціон відбуватиметься за принципом оголошення зменшення вартості, тобто ціна аукціону у ході торгів буде понижуватись, а не підвищуватись. Крок пониження вартості робіт — 0,5%.

Заявки прийматимуть до 11 жовтня, а сам аукціон відбудеться 16 листопада.

Нагадаємо, раніше Кличко та заступник голови правління китайського консорціуму Го Уін підписали угоду про співпрацю щодо реалізації проекту з будівництва четвертої лінії метро у Києві.

Поділитись: