Життя / Спорт

Тенісистка Світоліна стала заслуженою майстеркою спорту

Громадське
Життя/Спорт/Тенісистка Світоліна стала заслуженою майстеркою спорту
Зберегти
Вигляд
Українська тенісистка Еліна Світоліна отримала звання заслуженої майстерки спорту України за перемогу у підсумковому турнірі WTA у Сингапурі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з підсумкової річної прес-конференції спортсменки.

Нагороду Світоліній вручив міністр молоді і спорту Ігор Жданов.

«Я вдячний за цю перемогу не лише від свого імені, а, насамперед, від імені юних вболівальників, які спостерігають за вашими перемогами», — зазначив Жданов.

Раніше Еліна Світоліна стала переможницею підсумкового тенісного турніру WTA, що відбувався у Сингапурі. В цьому змаганні брали участь 8 найкращих тенісисток за підсумками сезону. У фіналі Еліна Світоліна перемогла американку Слоан Стівенс — 2:1.

Сама ж Світоліна на нагороду в Україні відреагувала стримано.

«Мені дуже важливою є увага з України. Це моя рідна країна, тому підтримка звідси — важлива для мене, насамперед, ментально», — прокоментувала спортсменка.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Еліна Світоліна про перемогу в підсумковому турнірі WTA

Світоліна народилася в Одесі, займалася тенісом в Харкові, а нині проживає в Лондоні. Відтак в Україні буває рідко. Щоправда, під час зимової паузи спортсменка запланувала відпочинок саме вдома в Одесі. 

Нагадаємо, тенісний сезон 2018 року Еліна Світоліна закінчила як 4 ракетка світу. На її рахунку 13 перемог у змаганнях жіночої асоціації тенісу WTA.

Пов`язані новини