УКРАЇНА

Тенісистка Ястремська потрапила до основної сітки турніру «Прем'єр», попри поразку в фіналі відбору

4 квітня, 2018 12:22
УКРАЇНА/Тенісистка Ястремська потрапила до основної сітки турніру «Прем'єр», попри поразку в фіналі відбору
Зберегти
Вигляд
Українська тенісистка Даяна Ястремська вперше в кар'єрі потрапила до основної сітки турніру «Прем'єр», попри поразку в фіналі відбору.

Українська тенісистка Даяна Ястремська вперше в кар'єрі потрапила до основної сітки турніру «Прем'єр», попри поразку в фіналі відбору.

Про це повідомляє сайт WTA.

Новоспечена чемпіонка турніру в Маямі американка Слоан Стівенс прийняла рішення знятися з престижних змагань Volvo Car Open, пославшись на втому.

«З жалем повідомляю, що я не в змозі зіграти в Чарльстоні на цьому тижні. Після перемоги в Маямі я відчуваю себе повністю виснаженою і в фізичному плані, і в психологічному. Я не відчуваю себе готовою для того, щоб демонструвати свій кращий теніс, тому мені необхідно відпочити», — повідомила Стівенс.

Місце четвертої сіяної Стівенс в основній сітці зайняла 17-річна Даяна Ястремська, яка раніше програла у фінальному раунді кваліфікації екс-співвітчизниці Марині Заневській.

Примітно, що Ястремська стартуватиме одразу з другого кола турніру, де суперницею одеситки стане 101 ракетка світу Бернарда Пера з США.

Зазначимо, що призовий фонд турніру складає 800 тис. дол.

Нагадаємо, стано на січень 2018 року Даяна Ястремська лідирувала по позиціях серед юніорів у Жіночій тенісній асоціації (WTA). 

Пов`язані новини