Так виглядає іграшкова версія Tesla Cybertruck від американського виробника Mattel
Фото:

Mattel

Американський виробник іграшок Mattel оголосив про випуск мінікопій Tesla Cybertruck на радіокеруванні під своїм фірмовим брендом Hot Wheels. Придбати їх можна буде з грудня 2020 року.

Як повідомляє The Verge, Mattel випустив нові машинки у двох розмірах. Одна модель у 64 рази менша за оригінальний Tesla Cybertruck і за розміром така ж, як і решта машинок лінійки Hot Wheels. Її вартість складатиме 20 доларів (майже 500 гривень), у неї майже немає рухомих частин.

Друга ж модель лише в 10 разів менша за оригінал і продаватиметься за 400 доларів (майже 9800 гривень). У цієї машинки, на відміну від меншої моделі, можна керувати переднім і заднім світлом, а також фірмовий задній відкидний борт.

Водночас в обох моделях передбачено дві швидкості — «спокійна» і «спортивна».

Зазначається, що дизайн іграшок Mattel розробляв разом із Tesla.

Продаж мініверсій Tesla Cybertruck почнеться в грудні 2020 року, оголосили в компанії. Утім кількість іграшок обмежена, і продавати їх будуть, поки вони не закінчаться.

У листопаді 2019 року Ілон Маск презентував розробку своєї компанії Tesla новий броньований пікап Cybertruck.У базовій версії автівка отримає запас ходу 400 кілометрів, максимальну швидкість 180 км/год і ціну приблизно 40 тисяч доларів. Серійне виробництво автівок має розпочатися у 2021 році.

Під час демонстрації міцності в Cybertruck розбили броньоване вікно. Пізніше Маск пояснив, що раніше двері нового автомобіля Tesla випробували ударом кувалди, у зв’язку з чим у дверях була пошкоджена основа броньованого скла. Це призвело до того, що воно не відбило сталеву кулю, а розбилося.

Поділитись: