Підозрюваний в умисному в'їзді вантажівки у натовп на різдвяному ярмарку у Берліні прибув до Німеччини з Пакистану.

Підозрюваний в умисному в'їзді вантажівки у натовп на різдвяному ярмарку у Берліні прибув до Німеччини з Пакистану.

Про це заявив під час прес-конференції один з високопоставлених чиновників безпеки Німеччини, додавши, що наразі немає підстав для сумнівів, що це була навмисна атака.

У свою чергу, міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр уточнив, що підозрюваний прибув до країни 31 грудня 2015 року, а до Берліна дістався – в лютому 2016 року. Також міністр уточнив, що процес ухвалення рішення про надання притулку підозрюваному ще не був завершений, і що він не проходив по будь-яких базах даних про підозрюваних в тероризмі.

Наразі, за словами Томаса де Мезьєра, підозрюваний заперечує свою вину.

Раніше канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що 12 чоловік на різдвяному ярмарку в центрі Берліна загинули в результаті терористичної атаки.

Німецька поліція повідомила про 12 загиблих внаслідок в'їзду вантажівки у натовп на різдвяному ярмарку у німецькому Берліні. 48 осіб дістали поранень, частина з них у вкрай важкому стані.

Поліція затримала водія вантажівки. За останніми повідомленнями Bild, номери машини були польськими, і вона належала фірмі з польського міста Щецина.

За результатами слідства, наїзд у натовп був вчинений навмисно.

Детальніше читайте в хронології подій в онлайні Громадського У Берліні вантажівка в'їхала у натовп: що відомо.

Поділитись: