У центрі Стокгольма тисячі людей прийшли на акцію пам’яті загиблих у теракті, що стався 7 квітня, коли вантажівка в’їхала у натовп. Акції дали назву «Маніфестація любові»

У центрі Стокгольма тисячі людей прийшли на акцію пам’яті загиблих у теракті, що стався 7 квітня, коли вантажівка в’їхала у натовп. Акції дали назву «Маніфестація любові».

Про це повідомляє DW.

Люди зібралися на майданчику, розташованому в декількох сотнях метрів від місця теракту.

Присутні тримали плакати з написами «Стокгольм у моєму серці», «Ми засуджуємо терор і насильство» та інші. Багато учасників акції принесли із собою свічки, покладали квіти до імпровізованого меморіалу та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Нагадаємо, що 7 квітня у центрі Стокгольма вантажівка в'їхала в натовп людей. В результаті атаки за останніми даними, загинули чотири людини, 15 постраждали.

Поліція повідомила про затримання однієї людини у справі про теракт, що стався 7 квітня. Його вважають водієм вантажівки. Пізніше стало відомо, що затриманий – громадянин Узбекистану.

Також повідомлялось, що у вантажному автомобілі, який в’їхав у натовп у Стокгольмі, поліція знайшла вибухові речовини, однак офіційно це поки не підтверджено.

Громадське підготувало Storymap про 5 терактів, коли авто скеровувалось у натовп перехожих на вулиці.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile