Війна

Теракти в Іраці: щонайменше 55 загиблих

Війна/Теракти в Іраці: щонайменше 55 загиблих
Зберегти
Вигляд

Щонайменше 55 осіб вбито в Іраці в результаті нападу на захід мусульман-шиїтів, поліцейський контрольно-пропускний пункт і сім’ю керівника сунітської міліції, що виступають проти «Ісламської держави». Про це повідомляє Reuters.

Подія відбулась, щойно іракські сили почали готувати наступ на Мосул — останнє місто, яке все ще знаходиться під контролем «Ісламьскої держави».

Найбільше життів забрав терорист-смертник, що підірвав вибуховий жилет на шиїтському заході, який проходив у Багдаді. Щонайменше 41 особа загинула, ще 33 дістали поранень.

Вибух стався всередині намету, повному людей, які приймали участь у шиїтському ритуалі Ашури, оплакуючи вбивство онука пророка Мухаммеда Хусейна у VII столітті.

Відповідальність за теракт взяла на себе «Ісламська держава».

Раніше в цей же день відбулися дві атаки — на поліцейський контрольно-пропускний пункт на північ від Багдада та на будинок керівника сунітської міліції, що підтримує уряд. Повідомляється, що стрільці належать до «Ісламської держави».

В результаті атаки 8 поліцейських загинули, ще 11 отримали поранення. Також була вбита дружина і троє дітей керівника сунітської міліції в результаті вторгнення озброєних людей до його будинку.

Нападники втекли від переслідування сил безпеки, а потім підірвали себе вибухівкою.

«Ісламська держава активізувала вибухи в урядових районах після здачі територій підтримуваного США уряду Іраку та підтримуваної Іраном шиїтської міліції, йдеться у повідомленні.

Пов`язані новини