Життя

Терористи пограбували донецьке Metro на мільйон євро

Життя/Терористи пограбували донецьке Metro на мільйон євро
Зберегти
Вигляд

Збитки від втрати товару в торговому центрі Metro в Донецьку директор "Метро Кеш енд Керрі Україна" Клаус Ретіг оцінює в 1 млн євро, вартість і терміни відновлення ТЦ залежатимуть від наявності та характеру пошкоджень інфраструктури торгового об'єкта. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми можемо підрахувати тільки збитки від втрати товару, який знаходився в магазині. Ці втрати становлять близько 1 млн євро. Але найбільші збитки можуть бути від пошкодження інфраструктури, які в даний час не можна підрахувати, так як пошкодження систем кондиціонування, електропроводки, водопроводу зазвичай непомітні", - сказав Ретіг під час церемонії відкриття оновленого магазину в Києві в середу.

За його словами, терміни і вартість відновлення ТЦ в Донецьку буде залежати від того, в якому стані магазин знаходитиметься після стабілізації ситуації в регіоні. У середньому відбудувати заново такий магазин потребує близько року і 10-15 млн євро інвестицій.

Як повідомлялося, 28 травня мародери з числа прихильників самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР) розграбували ТЦ Metro поблизу міжнародного аеропорту "Донецьк".

 

Фото: lb.ua

Пов`язані новини