Життя

Терористи звільнили з полону спостерігачів місії ОБСЄ

Життя/Терористи звільнили з полону спостерігачів місії ОБСЄ
Зберегти
Вигляд

Співробітників місії ОБСЄ звільнили та везуть до Донецька. Про це повідомляє прес-служба самопроголошеної "Донецької народної республіки" та офіційний твітер-акаунт ОБСЄ.

"Місію ОБСЄ звільнили, в даний момент вони на шляху до Донецька. Ми зустрічаємо їх у готелі" Park INN ", в який вони сьогодні поселяться", - уточнили в прес-службі.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі підтвердили інформацію про звільнення на сході України чотирьох спостерігачів організації, захоплених терористами місяць тому.

В ОБСЄ також висловили стурбованість щодо долі ще чотирьох спостерігачів організації, викрадених в Україні в кінці травня.

Відповідальність за їх викрадення не взяв на себе "жодна людина, жодна організація", заявив раніше прес-секретар спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Майкл Бочурків.

Місія ОБСЄ працює на запрошення уряду України, термін перебування в країні становить шість місяців.

Як повідомлялося раніше, перша група спостерігачів ОБСЄ пропала 26 травня ввечері в Донецькій області, до її складу входять 4 людини - громадяни Швейцарії, Естонії, Туреччини та Данії. З другою групою теж у складі 4 осіб зв'язок було втрачено 29 травня ввечері на блокпосту біля Сєвєродонецька Луганської області.

Пов`язані новини