Компанія Ілона Маска Tesla Motors не виконує анонсований раніше її власником план з виробництва 5000 електромобілів Tesla Model 3.

Компанія Ілона Маска Tesla Motors не виконує анонсований раніше її власником план з виробництва 5000 електромобілів Tesla Model 3.

Про це Reuters повідомили працівники компанії, відповідальні за ведення статистики.

Наразі заводи Tesla працюють у 2 зміни по 12 годин 7 днів на тиждень, тобто, фактично виробництво нових електромобілів триває безперервно. Проте за тиждень потужності Tesla виробляють лише 4200 електромобілів — по 300 за одну зміну.

Раніше аналітики Bloomberg повідомляли, що у компанії Ілона Маска Tesla можуть закінчитися гроші вже у 2018 році. Зокрема, через це Ілону маску довелось внести до компанії близько 10 мільйонів доларів власних грошей.

Крім цього, під час телефонного брифінгу компанії, Ілон Маск відмовився відповідати на питання аналітиків про фінансові показники Tesla, через що її акції впали одразу на 5%.

Акціонерам компанії рекомендували звільнити Маска з посади очількика ради директорів.

Раніше повідомлялось, що акції Tesla почали падати через невиправдання очікувань інвесторів щодо кількості вироблених автомобілів та через проблеми з автопілотом.

У лютому 2018 року компанія відзвітувала про рекордні збитки, які сягнули 675 млн доларів.

Також Tesla судиться з колишнім співробітником за крадіжку даних компанії.

Поділитись: