Технології

Tesla представила нову електровантажівку

17 листопада, 2017 17:38
Технології/Tesla представила нову електровантажівку
Зберегти
Вигляд
lead
Компанія Tesla представила першу модель вантажівки — тягача з електричним приводом. Модель називається Tesla Semi (від англ. напівпричіп)

Компанія Tesla представила першу модель вантажівки — тягача з електричним приводом. Модель називається Tesla Semi (від англ. напівпричіп).

Вантажівка може проїхати без підзарядки до 500 миль (800 кілометрів), причому після всього 30-ти хвилин зарядки може одразу проїхати ще 400 миль (близько 650 кілометрів). При повному завантаженні (36 тонн) Semi може розігнатися до 100 кілометрів на годину за 20 секунд.

На відміну від традиційних вантажівок, у Tesla Semi центральна посадка — крісло водія розташовано по центру кабіни. Вантажівка оснащена системою автопілота, яка дозволяє триматися в смузі й перешиковуватися без участі водія.

Виробництво Tesla Semi планують почати у 2019 році. Скільки коштуватиме нова вантажівка, наразі не повідомляється.

Після презентації вантажівки засновник Tesla Ілон Маск також показав нову легкову модель Tesla Roadster — повнопривідний спортивний автомобіль з відкидним прозорим дахом.

Він розганяється до 100 кілометрів на годину за 1,9 секунди, максимальна швидкість складає понад 400 кілометрів на годину. Запас ходу на одній зарядці — до тисячі кілометрів.

Продажі Roadster почнуться в 2020 році, базова модель коштуватиме від 200 тисяч доларів.

Раніше повідомлялося, що Tesla почне тестувати безпілотні вантажівки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Tesla
Пов`язані новини