Технології

Tesla згортає виробництво сонячних електростанцій — Reuters

22 червня, 2018 16:54
Технології/Tesla згортає виробництво сонячних електростанцій — Reuters
Зберегти
Вигляд
Tesla Motors закриває свої об’єкти з виробництва сонячних електростанцій та панелей у 9 американських штатах через фінансові проблеми.

Tesla Motors закриває свої об’єкти з виробництва сонячних електростанцій та панелей у 9 американських штатах через фінансові проблеми.

Про це повідомляє Reuters , посилаючись на офіційний коментар компанії.

Зокрема, мова йде про об’єкти придбаної компанією Ілона Маска Solar city за 2,6 мільярди доларів. Співробітників понад 13 таких об’єктів у США повідомили про звільнення.

«Ми продовжуємо очікувати, що сонячний бізнес Tesla разом з виробництвом акумуляторів зрівняється за розмірами з нашим електромобілебудівним підрозділом», — повідомили в компанії.

Там також додали, що масові скорочення співробітників, задіяних на об’єктах з виробництва сонячних панелей, відбувається у відповідності з планами компанії скоротити 9% співробітників, про яке ми повідомляли раніше.

Також Tesla судиться з колишнім співробітником за крадіжку даних компанії.

Раніше очільник компанії Ілон Маск повідомляв, що один з її співробітників зробив «масштабну диверсію». Зокрема, Маск написав у листі всім співробітникам Tesla, що один зі співробітників зламав операційну систему заводу компанії та розголосив «Чутливу інформацію» третім особам.

Також у Мінінфраструктури сподіваються переконати Ілона Маска збудувати завод Tesla в Україні.

Пов`язані новини