Життя

The Guardian оприлюднило таємні інструкції модераторам Facebook

21 травня, 2017 22:42
Життя/The Guardian оприлюднило таємні інструкції модераторам Facebook
Зберегти
Вигляд
Британське видання The Guardian оприлюднило настанови модераторам соцмережі Facebook, які потрапили у розпорядження газети

Британське видання The Guardian оприлюднило настанови модераторам соцмережі Facebook, які потрапили у розпорядження газети.

Зазначається, що The Guardian бачила більше 100 внутрішніх таблиць та настанов протягом останнього року, які мають пом’якшувати такі проблеми як насильство, розпалювання ненависті, тероризм, порнографія, расизм та самоушкодження.

Серед правил соцмережі такими, які слід видаляти, визнають повідомлення на кшталт «Застреліть Трампа». Він знаходиться у категорії захисту, адже є главою держави, однак якщо такі повідомлення стосуватимуться пересічної людини, то Facebook має їх оминати.

Тривожними соцмережа визначає відео насильницької смерті. Такий контент завжди має бути видалений. Однак модератори не чіпатимуть окремі фотографії насильства не сексуального характеру або знущань над дітьми, якщо фото не матимуть елементу садизму. Що стосується жорстокого поводження з тваринами — такі фотографії можуть бути розділені на дві категорії: або не видаляти, або помічати як «тривожні».

Допускаються та не визнаються поганими витвори мистецтва, які ілюструють оголені тіла та статевий акт. Однак тут наголошується, що фотографія зі статевим актом не підпадає під це правило.

Щодо відео абортів зазначається, що їх не видалятимуть, якщо вони не ілюструватимуть інтимні зони.

Раніше австрійський суд зобов'язав Facebook видаляти образливі публікації.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Facebook
Пов`язані новини