У мережі з'явилося відео спілкування кандидата в депутати від «Опозиційного блоку» по 49 округу (Донецька область) Бориса Колеснікова з виборцями. За контекстом відео можна зрозуміти, що один з виборців запитав Колеснікова про вирубку дерев, на що він відповів що «такому мордовороту вирубувати нічого не буде».

Відео опублікувала «Українська правда» на своєму Telegram-каналі. 

«Та що ти мені, ти подивись на себе з боку. Ти на себе подивись, який дармоїд, пика вже у фотографію не влазить, і сидиш мене вчиш — я до тебе поїду дерева вирубувати. А у нас приберіть ось це! А як мені з тобою розмовляти? Тому що ти нахабний хам, дармоїд і нероба. Я не знаю, дивлячись на твоє відношення, ти нахабний хам, от і все. А ти голосуй за кого хочеш. За Гнатенка, який приїде сюди, проголосуй. Я купив нові ліфти в Костянтинівці за 350 тисяч, а він відремонтував старі по 600», — говорить кандидат. 

Після цього приниження один з виборців передає Колеснікову пакет з передвиборчою агітацією, на що той відповідає: «Собі засунь його, знаєш куди. Опудало городнє».

Нагадаємо, що на вибори у Верховну Раду Борис Колесніков йде від «Опозиційного блоку» по 49 округу, куди входять Дружківка, Костянтинівка, Покровський і Костянтинівський райони Донецької області. 

Борис Колесніков — уродженець Донецької області, колишній секретар президії «Партії регіонів», колишній народний депутат, віцепрем'єрміністр і міністр інфраструктури в уряді Миколи Азарова (з 2010 по 2012 рік).

Раніше в «Опоблоці» розповіли про своє ставлення до легалізації марихуани та одностатевих шлюбів.

\Андрій Андрійченко

Поділитись: