Життя

Тіло адвоката Юрія Грабовського офіційно упізнали

Життя/Тіло адвоката Юрія Грабовського офіційно упізнали
Зберегти
Вигляд

Тіло вбитого адвоката російського спецпризначенця Юрія Грабовського офіційно упізнане.

Процедуру упізнання проводила сестра убитого адвоката, яка зранку прибула до України, та його лікар, повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

«На жаль, підтвердилося, що це наш колега і друг Юрій Грабовський», – сазав заступник голови Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності Ігор Черезов.

За його словами, тепер усі формальності, необхідні для отримання свідоцтва про смерть, виконані.

Зазначається, що поховання відбудеться 2 квітня на Лісовому кладовищі.

Нагадаємо, 25 березня колишнього адвоката російського спецпризначенця Алєксандрова Юрія Гравбовського знайшли вбитим. Військова прокуратура повідомила, що один з підозрюваних вказав місце знаходження тіла адвоката.

Напередодні, 9 березня, Голосіївський суд переніс розгляд справи Єрофеєва і Александрова через те, що на засідання не з’явився один з адвокатів. Пізніше, управління поліції України в Одеській області оголосило про розшук зниклого Грабовського.

СБУ заявила про затримання причетного до зникнення Юрія Грабовського. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, основною версією зникнення адвоката вважається інсценування викрадення.

Грабовський отримував листи з погрозами, які містили порошкоподібні речовини. Про це повідомила адвокат російського спецпризначенця Євгєнія Єрофєєва Оксана Соколовська. При цьому Соколовська в ефірі Громадського заявила, що їйзагрожує небезпека з боку людей, які вбили Грабовського.

/Фото Радіо Свобода

Пов`язані новини