Кандидатка у президенти України, лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявляє, що після виборів в Україні її політсила не буде ініціювати не буде масових протестів чи акцій. Про це Тимошенко повідомила в ефірі телеканалу «1+1».

«Хочу зараз заспокоїти всіх, хто мене чує. Я знаю, що зараз якось агресивно нагнітається ситуація в країні — (говорять, ред.) про якісь нові Майдани, повстання, силові протистояння... Можу вам сказати — нічого подібного не буде», — сказала Тимошенко.

Таку фразу Тимошенко сказала у відповідь на коментар про можливість акцій протесту, ініційованих її політичною силою в разі програшу на виборах.

Водночас Тимошенко натякнула, що не допускає своєї поразки на виборах і додала: «Будьте абсолютно спокійні. Ви знаєте, що рейтинги і соцопитування — це абсолютно куплені, перекуплені, спотворені політичні технології, на які я прошу всю країну не звертати уваги».

Раніше глава МВС Арсен Аваков закликав кандидатів у президенти дотримуватись закону, щоб «не було Майдану-3».

Як з'ясували журналісти-розслідувачі, Тимошенко за останні місяці неодноразово зустрічалась із Арсеном Аваковим.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: