Війна

Тристороння контактна група узгодила перемир'я в зоні бойових дій на Донбасі з 5 березня

2 березня, 2018 19:09
Війна/Тристороння контактна група узгодила перемир'я в зоні бойових дій на Донбасі з 5 березня
Зберегти
Вигляд
Тристороння контактна група з питань врегулювання конфлікту на Донбасі узгодила початок безстрокового припинення вогню у зоні бойових дій з 5 березня.

Тристороння контактна група з питань врегулювання конфлікту на Донбасі узгодила початок безстрокового припинення вогню у зоні бойових дій з 5 березня.

Про це повідомило агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на спецпредставника ОБСЄ в групі Мартіна Сайдіка.

«Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей... наголошує на важливості забезпечення миру та спокою для населення в зоні конфлікту на сході України», — йдеться у заяві ТКГ від 2 березня.

Керуючись раніше досягнутими угодами та зобов’язаннями сторін, ТКГ «підтверджує свою повну відданість припиненню вогню починаючи з 5 березня 2018 року 00 год. 01 хв. (за київським часом)».

Востаннє перемир'я оголошували 23-го грудня на Новорічні та Різдвяні свята. Днем пізніше штаб повідомляв, що бойовики на Донбасі не дотримуються «різдвяного перемир'я»

13 січня незаконні збройні формування вперше за час різдвяного перемир’я застосували артилерію.

Раніше «Нормандська четвірка» підтримала припинення вогню на Донбасі до початку навчального року.

До цього чергове перемир'я оголошували наприкінці серпня, однак вже у першу добу так званого «шкільного перемир'я», за даними штабу АТО, бойовики 18 разів відкривали вогонь.

Пов`язані новини