УКРАЇНА

ТОП-3: які фільми дивитися в кіно у червні

9 червня, 2017 18:19
УКРАЇНА/ТОП-3: які фільми дивитися в кіно у червні
Зберегти
Вигляд
lead
У Тома Круза нова екшн-місія, у Блискавки Макквіна нові суперники на трасі, а в Швейцарії — нова добірка фільмів. Усе це буде в кіно у червні.

«Мумія»

В кіно з 9 червня

Трейлер фільму «Мумія»

Всім давно відомо, що духів з єгипетських гробниць тривожити не можна. Але завжди знайдеться хтось, хто це зробить. Цього разу цей хтось — герой Тома Круза і його команда. Усім їм доведеться зіткнутися з розлюченою принцесою Аманет. На додачу, головного героя чекає ще й знайомство з доктором Генрі Джекіллом і його альтер-его Едвардом Гайдом, яких грає Рассел Кроу. Від цього всього критики не в захваті.  

Це кіно відверто сміховинне, але його, на диво, легко дивитися.

Ребекка Хокс, The Telegraph

У фільмі є деякі вдалі моменти, але загалом це хаос з купою різних запозичень, серед яких навіть муміфіковані рештки фільму «Американський перевертень у Лондоні».

Пітер Бредшоу, The Guardian

 «Тачки 3»

В кіно з 15 червня

Трейлер «Тачки 3»

 Після періоду слави для Блискавки Макквіна настають часи випробувань. П'ятиразовий переможець чемпіонату «Кубку Поршня» потрапляє в аварію, після якої йому складно повернутися в форму. До того ж, підростає нове і швидке покоління суперників. Тож попереду запекла боротьба.

Режисер Браян Фі каже, що історія «Тачок 3» буде «найбільш людяною». Він також розповів про реальні прообрази нових персонажів. Ними стали легенди перегонів NASCAR, що брали участь у змаганнях в 1950-1960-х роках. Серед них легендарний автомеханік Генрі «Смоукі» Янік, «перша леді перегонів» Луїз Сміт та гонщики Венделл Скотт і Джуніор Джонсон. Останній, до речі, сам озвучив свого героя в анімаційній стрічці.

Кадр з анімаційного фільму «Тачки 3», bhfilms.com.ua

Тиждень швейцарського кіно

В кіно у Києві з 15 по 19 червня

Трейлер Тижня швейцарського кіно 2017

 Добірка швейцарського кіно охопить п’ять дуже різних стрічок. До неї увійшла і анімація «Життя кабачка», що в 2017-му номінувалася на «Оскар», і комедія про подорож до Ісландії, і кіноальманах, в якому десять режисерів уявляють, як би швейцарці реагували на руйнівний ураган.  

Пов`язані новини