Довгоочікуваний мультфільм про Микиту Кожум'яку, соціальна історія про алкоголізм та дівчину у потягу, а також нове німецьке кіно — усе це на українських кіноекранах у другій половині жовтня.

«Микита Кожум’яка» 

Кадр з мультфільму «Микита Кожум’яка», planetakino.ua

Мультфільм «Микита Кожум’яка» покаже пригоди сина легендарного Кирила Кожум'яки — Микити. Хлопець хоче стати сильним і схожим на свого могутнього батька, але йому доведеться знайти власний шлях, щоб здолати злого дракона.

«Дівчина у потягу»

Кадр з фільму «Дівчина у потягу», imdb.com

«Дівчина у потягу» — екранізація однойменного бестселера Поли Хокінз. Головна роль у стрічці дісталася Емілі Блант. Її героїня не може оговтатися після розлучення, має проблеми з алкоголем і щодня проїжджає приміським поїздом повз будинок, де живе її колишній чоловік з новою дружиною. Вона мимоволі спостерігає за ними, а також за іншою сімейною парою. Аж поки не стає свідком загадкових подій. 

Нове німецьке кіно

Кадр з фільму «Тоні Ердман», imdb.com

В Україні вже 22 раз відбудеться фестиваль Нового німецького кіно. Він поєднає художні й документальні фільми, повний і короткий метр. Зокрема, в програмі є цьогорічний фільм-претендент на Золоту пальмову гілку Каннського кінофестивалю — стрічка «Тоні Ердманн».

 

Поділитись: