Епічна космічна битва, подорож за океан у пошуках напівбога та одіссея Жака-Іва Кусто — перед новим роком є на що подивитися у кіно.

«Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія»

Кадр з фільму «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія», imdb.com

У відгалуженні історії «Зоряних війн» група повстанців намагається захопити креслення «Зірки Смерті» — досконалої зброї Імперії, здатної знищувати цілі планети. Бунтарів очолює сержантка Джин Ерсо. Її роль виконує Фелісіті Джонс, що грала дружину Стівена Гокінга в «Теорії всього». У ролі її батька в фільмі з’явиться Мадс Міккельсен.

«Ваяна»

Кадр з фільму «Ваяна», imdb.com

Ваяна — тринадцята офіційна принцеса Disney. За сюжетом, вона — донька вождя на острові в Тихому океані. Щоб зруйнувати древнє закляття, дівчина вирушає в подорож  через океан в компанії з кумедного напівбога Мауі. 

«Одіссея»

Кадр з фільму «Одіссея», imdb.com

«Одіссея» — найбільш масштабний пригодницький проект сучасного французького кіно. Історія розповідає про дослідника океану Жака-Іва Кусто та його родину. Зйомки зайняли 5 місяців і відбувалися серед льодів в Антарктиці та серед акул на Багамах. 

Співочий бонус

«Співай»

Кадр з фільму «Співай», imdb.com

Студія Illumination вже вдруге за рік звернулася до теми тварин. Щоправда, цього разу мультфільм розповідає не про пригоди домашніх улюбленців, а про спільноту звірів, які дуже люблять співати. Більшість бюджету картини, скоріш за все, пішло на ліцензію для музики, до якої додали трохи милого та доброго сюжету. Для хорошого настрою більше нічого й не треба.

Космічний бонус

«Пробудження»

Кадр з фільму «Пробудження», imdb.com

Історія про те, як Кріс Пратт та Дженіфер Лоуренс прокинулися на борту космічного корабля на 90 років раніше запланованого. Нудьгувати їм не доведеться — судно зламалося і комусь потрібно рятувати усіх, хто на борту. Попри те, що фінал фільму довелось повністю перезнімати, критики переважно позитивно оцінили картину та навіть пророкували їй можливість номінації на «Оскар».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile