Листопад у кіно чарівний. Бо в прокат виходить стрічка «Фантастичні звірі і де їх шукати». Але не тільки: нас чекає також трилер з колишнім Гаррі Поттером та зворушливе роуд-муві.

Зрештою, листопад у кіно такий насичений, що ми не втримались і додали ще три бонусні стрічки, які не вмістилися в ТОП-3, але теж варті уваги.

«Фантастичні звірі і де їх шукати»

У прокаті з 17 листопада

Кадр з фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати», imdb.com

Магія повертається. Підручник «Фантастичні звірі і де їх шукати», за яким вчився Гаррі Поттер і його товариші, спершу перетворився на самостійну книгу, а потім ліг в основу фільму. Картина знайомить з американськими чаклунами, а його головного героя — дослідника фантастичних істот — грає володар «Оскара» Едді Редмейн.

Події відбуваються в 1926-му році в Нью-Йорку. Фільм звертається до реальних фактів американської історії, зокрема полювання на салемських відьом. Суди й арешти відбувалися в Массачусетсі в 1690-х роках, але магічна спільнота в фільмі боїться поновлення переслідувань у ХХ столітті.

«Палає, палає, палає»

У прокаті з 24 листопада

Кадр з фільму «Палає, палає, палає», rathergoodfilm.co.uk

Фільм «Палає, палає, палає» здобув Гран-прі Одеського кінофестивалю, змусив там плакати половину залу, а тепер виходить у прокат. За сюжетом, дві подруги отримують посмертне завдання від друга — розвіяти його прах у чотирьох важливих для нього місцях.

Назва фільму — із книги Джека Керуака «На дорозі»:

«Божевільні, ті, хто божеволіє від життя, божеволіє від жаги розмов, божеволіє заради спасіння, прагне всього і одразу, ті, хто ніколи не позіхає не каже банальних речей, і палає, палає, палає, немов розкішні жовті римські свічки, розриваючись, як зорі, павуками світла, і в середині видно синій вибух і всі кричать «Ого-о-о!»

«Абсолютна влада»

У прокаті з 10 листопада

Кадр з фільму «Абсолютна влада», arthousetraffic.com

Трилер «Абсолютна влада» грунтується на реальній історії агента ФБР, що під прикриттям проник у неонацистську організацію, щоб запобігти теракту. Головна роль у фільмі дісталася Деніелу Редкліффу, що вдало продовжує віддалятися від свого чаклунського минулого.

«Абсолютна влада» виходить у прокат в чотирьох містах: Києві, Вінниці, Львові, Запоріжжі.

Ще три важливі прем’єри:

«Гніздо горлиці»

У прокаті з 10 листопада

Кадр з фільму «Гніздо горлиці», bhfilms.com.ua

Мелодрама Тараса Ткаченка з Риммою Зюбіною в головній ролі стала «Найкращим українським повнометражним фільмом» на Одеському кінофестивалі 2016. Тепер історія українки, що повертається додому із заробітків в Італії, виходить на широкий екран.

«Франц»

У прокаті з 17 листопада

Режисер Франсуа Озон переніс події нової стрічки в часи після Першої світової війни, а за основу взяв фільм «Недоспівана колискова» 1932-го року. Головна героїня — німкеня Анна — провідує могилу свого коханого, що загинув у Франції. Там вона зустрічає незнайомця, який кардинально змінить її життя.

«Війна проти всіх»

У прокаті з 24 листопада

Стрип-бари Нью-Мексико, наркотики й чізбургери — усе змішалося в чорній комедії режисера Джона Майкла МакДони. Це ірландський погляд на типову американську історію про копів-напарників.

Кадр з фільму «Війна проти всіх», imdb.com

І навіть більше листопадових фільмів: 

ТОП-3: що дивитися у кіно на початку листопада

Поділитись: