ENRU

ТОП-3: що дивитися в кіно на початку червня

5b37c3c1e1a501e0a
Постер фільму «Диво-жінка»
Сезон блокбастерів триває — на екрані українських кінотеатрів з'являться Джек Спарроу та Диво-жінка, а контрастом для Голлівуду стане французька драма з Катрін Деньов.

Пірати Карибського моря: Помста Салазара

У кіно з 25 травня

Неймовірно, але факт. Джек Спарроу повертається на великий екран, та ще й не сам, а зі старими друзями — Вілом Тернером, Елізабет Свон та Гектором Барбозою. Щоправда, перші двоє з'являються у кадрі лише на кілька секунд, але фанати будуть задоволені і цим. П'ята частина «Піратів» особливо не приховує той факт, що орієнтована виключно на прихильників франшизи, використовуючи звичні для себе прийоми. Тому, якщо ви сумували без «Чорної перлини», то вам на борт.

Режисери «Кон-Тікі» Йоахім Рьоннінг і Емпен Сандберн встали за штурвал і довели, що вони хороші капітани, навіть якщо сценарій не завжди вартий плавання.

Майкл Нордін, Indiewire

Цей фільм виснажує.

Білл Гудіконц, Arizona Republic

Поцілунок Беатрис 

У кіно з 25 травня

Якщо ви втомилися від блокбастерів, то можете подивитися французько-бельгійську драму від режисера Мартена Прово. Історія розповідає про жінку (Катрін Фро), яка живе розміреним життям матері-одиначки з дорослим сином, поки спокій не порушує колишня коханка її батька (Катрін Деньов), у якої є справа до головної героїні.

Фільм часом дуже приторний та банальний, а центральний перформанс від Катрін Фро та Катрін Деньов набагато вартісніший за саму картину.

Джордан Мінцер, The Hollywood Reporter

Стрічка якісна, комфортна, зворушлива і трохи недалека — якщо ми не говоримо про сміливе перетворення Катрін Деньов у зруйновану алкоголем жінку.

Овен Глейберман, Variety

Диво-жінка

У кіно з 1 червня

Літній сезон відкриють Warner Brothers, які спробують реабілітуватися після «Бетмена проти Супермена» та «Загону Самогубців». Надією кіновсесвіту DC Comics стане Диво-жінка, попередні відгуки на яку набагато кращі, ніж на її попередників. Сюжет картини розповідає про принцесу амазонок Діану, що відправляється у Європу, щоб допомогти зупинити Першу світову війну.

• Це перший фільм в історії кінематографу, де супергероїня є головним героєм фільму.

• Незважаючи на те, що Диво-жінку вважають феміністичним персонажем, перші появи героїні не зовсім відповідають ідеям гендерної рівності. За задумом Вільяма Марсдона, який створив персонажа (та захоплювався БДСМ), головною слабкістю супергероїні було зв'язування. До речі, сам Марсдон вважав жінок поголовно досконалішими за чоловіків через їх «вроджену покірність» та «природну слухняність».