УКРАЇНА

ТОП-3: початок липня у кіно

6 липня, 2017 17:04
УКРАЇНА/ТОП-3: початок липня у кіно
Зберегти
Вигляд
lead
Людина-павук повертається у кінотеатри, мавпи продовжують спроби захопити землю, а французько-бельгійське кіно рятує від блокбастерів — розповідаємо про липневі прем'єри великого екрану.

«Людина-павук: Повернення додому»

У кіно з 6 липня

З усіх кінокоміксів «Людину-павука» перезапускали найчастіше. Спочатку трилогія з Тобі Магвайром, потім два фільми з Ендрю Гарфілдом, а тепер нова картина вже з Томом Голландом. Назва «Поверення додому» не випадкова — після років існування поза кіновсесвітом Marvel, Пітер Паркер нарешті воз'єднався з Тоні Старком та компанією. Що цікаво, головного антагоніста, Стерв'ятника, зіграє Майкл Кітон, відомий за ролями у «Бьордмені» та «Бетмені».

«Візуальні ефекти фільму відповідають високим стандартам Marvel, але найкраща частина «Повернення додому» — це сценарій, який дає глядачам і гумор, і видовище.»

Сорен Андерсен, The Seattle Times

«Важлива новина: Том Голланд — найкраща Людина-павук серед усіх. Він знайшов підлітка всередині знаменитого супергероя, та залишається підлітком навіть у найскладніші моменти фільму.»

Пітер Траверс, Rolling Stone

Війна за планету мавп

У кіно з 13 липня

Фінальна частина трилогії, яка підтверджує теорію Дарвіна, отримала схвальні оцінки від критиків. Дехто навіть вимагає дати виконавцю ролі мавпи Цезаря, Енді Серкісу, «Оскар» за досягнення у кінематографі. Фільм розповідає про заключний акт боротьби між людьми і приматами — лідера людей, Полковника, зіграв Вуді Гаррельсон.

«Війна за планету мавп» — чудове закінчення трилогії-перезапуску. Проте фільм так грамотно вибудовує власний світ, що серія може й продовжуватися — є те дивне відчуття, коли після трьох фільмів хочеться ще.»

Скотт Коллура, IGN

«Як і Цезар з його компанією, серія фільмів стає розумнішою і людянішою з кожним продовженням.» 

Браян Трюітт, USA Today

Він і вона

У кіно з 13 липня

Історія розповідає про подружню пару, життя якої заслуговує на екранізацію. Віктор — письменник-початківець, Сара — магістр з класичної літератури і їх разом зводить любов до Джойса і Достоєвського. У результаті їх знайомство перетворюється у 45 років подружнього життя, яке так і не стало нудним.

• Фільм — дебютна робота бельгійського коміка Ніколаса Бендоса.  

• Співавторкою сценарію стала дівчина режисера, Доріа Тіллер. Також вона зіграла головну жіночу роль у фільмі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини