Бенедикт Камбербетч стає чарівником, Ксав'є Долан влаштовує всього лиш кінець світу, а Емі Адамс та Джеремі Реннер намагаються спілкуватися з інопланетянами. Все це чекає шанувальників кіно на початку останнього місяця осені.

«Доктор Стрендж»

Кадр з фільму «Доктор Стрендж», imdb.com

Бенедикт Камбербетч вже побув детективом Шерлоком, математиком Тюрінгом і принцом Гамлетом. У новій історії всесвіту Marvel він відкриває свої супергеройські здібності і стає Доктором Стренджем. Шукаючи зцілення після страшної автокатастрофи, герой Камбербетча освоює містичні знання та паралельні виміри, а на екрані його супроводжують Тільда Свінтон, Мадс Міккельсен та Рейчел МакАдамс. 

«Це всього лиш кінець світу» 

Кадр з фільму «Це всього лиш кінець світу», imdb.com

Найсвіжіша стрічка французько-канадського режисера Ксав’є Долана здобула Гран-прі цьогорічного Каннського кінофестивалю, а тепер претендує на «Оскар» як «Найкращий фільм іноземною мовою». Картина покаже, якої напруги можуть досягати сімейні стосунки за час однієї спільної вечері. Для цього за столом збереться яскравий акторський склад: Венсан Кассель, Маріон Котіяр, Гаспар Ульєль, Леа Сейду і Наталі Бай. 

«Прибуття» 

Кадр з фільму «Прибуття», imdb.com
У стрічці «Прибуття» п’ятиразова номінантка на Оскар Емі Адамс встановлюватиме контакт з інопланетянами. Наукова фантастика від режисера Дені Вільнова у вересні дебютувала на кінофестивалі у Венеції, а в нас на екранах з’явиться 10 листопада. 

Поділитись: