Кінець літа — це не лише блокбастери, а й кращі фільми Каннського кінофестивалю. Тут і красивий та жахаючий «Неоновий демон» Ніколаса Віндінга Рьофна, і Голлівуд 30-х від Вуді Аллена, і спроба знову заробити на «Мисливцях на привидів». Щоправда, тепер у жіночому складі.

Світське життя

Кадр з фільму «Світське життя», Gravier Productions

47 фільм Вуді Аллена успішно відкрив цьогорічний Каннський кінофестиваль. Режисер вчергове зібрав чудовий акторський склад і тепер розповідає про життя Голлівуду 30-х років. У центрі подій звичайнисй хлопець Боббі, що приїхав у Лос-Аджелес за славою. Головну роль зіграв Джессі Айзенберг, а крім нього на екрані можна побачити Блейк Лайвлі, Крістен Стюарт та Стіва Карелла.

Мисливці на привидів 

Кадр з фільму «Мисливці на привидів», Sony Pictures

Через 30 років після вражаючого успіху, творці «Мисливців на привидів» дозволили Полу Фігу зняти жіночу версію фільму. Перший трейлер картини здійняв хвилю негативу та критики. Незважаючи на це, акторам оригінального фільму рімейк сподобався, а Білл Мюррей та Сігурні Уівер з’являться в ньому у невеличких ролях.

Неоновий демон

Кадр з фільму «Неоновий демон», Gaumont Film Company

Фешн-хоррор «Неоновий демон» — історія про жорстокий світ високої моди, загорнутий у красиву картинку. Для того, щоб зняти фільм, Ніколас Віндінг Рьофн відмовився від роботи над «007. Спектр». Головну роль виконала молода голлівудська зірка Ель Фаннінг, також не обійшлось без Кіану Рівза та Крістіни Гендрікс. Фільм дебютував у Каннах та отримав високі оцінки критиків.

 

Поділитись: