ENRU

ТОП-3: що дивитися в кіно на початку року

Неймовірний мюзикл з Еммою Стоун та Раяном Гослінгом, знайомство з іспанською інквізицією та гангстерські війни часів сухого закону — початок 2017 кінороку видався різноманітним.

«Ла Ла Ленд»

У кіно з 5 січня

Кадр з фільму «Ла Ла Ленд», imdb.com

Картина Деміена Шазела, автора «Одержимості», вже встигла дебютувати на Заході, отримавши захопливі коментарі від кінокритиків, безліч номінацій на усі головні кінопремії та навіть кілька важливих нагород. Історія розповідає про кохання акторки Мії та музиканта Себастіана, що разом ідуть кожен до своєї мрії. Особливістю картини є її жанр — мюзикл, який давно не з'являвся на великому екрані.

«Кредо вбивці: Assassin's Creed»

У кіно з 5 січня

Кадр з фільму «Кредо вбивці: Assassin's Creed», imdb.com

 Фільм по мотивах серії відеоігор «Assassin's Creed» був у розробці з 2010 року. Пізніше продюсери зацікавили Майкла Фассбендера, а вже той привів режисера «Макбету» Джастіна Курзеля та Маріон Котіяр. Картина розповідає одразу про двох героїв — Калума Лінча, що живе у наш час, та його предка Агілара, що жив у часи іспанської інквізиції. 

«Закон ночі»

У кіно з 12 січня

Кадр з фільму «Закон ночі», imdb.com

Екранізація бестселлера «Live by Night» Денніса Лігейна, де Бен Аффлек виступив одразу продюсером, режисером та виконавцем головної ролі. Сюжет побудований навколо гангстерських війн за ром у штаті Флорида — у кадрі з'являються Ку-Клукс-Клан та християнська проповідниця Ель Фаннінг, а навколо панує романтична атмосфера Америки 30-х.