Початок серпня — неофіційне закінчення сезону літніх блокбастерів. Студії показують останні хіти і йдуть готуватися до осінньо-зимового періоду. Цього року Warner Brothers залишили на десерт свій амбітний проект, де злочинці стають героями. Дуже лихими героями. Звичайно, мова про «Загін Самогубців». Окрім нього, в кінотеатрах чекає історія про пригоди домашніх улюбленців та фальшива опера французької комедії.

Секрети домашніх тварин

Кадр з фільму «Секрети домашніх тварин», Universal

Студія Illumination Entertainment прославилась з франшизою «Гидкий Я», після чого випустила фінансово успішних, але прохолодно прийнятих «Посіпак». Тепер студія спробує себе без жовтих курдуплів і розповість про те, чим же займаються домашні тварини, поки господарів немає вдома. Рецензенти порівнюють мультфільм з «Історією іграшок», проте навряд чи Illumination Entertainment зможуть конкурувати з Pixar.

Маргарита

Кадр з фільму «Маргарита», Cohen Media Group

Трагікомедія Ксав'є Джаннолі не лише змушує глядачів слухати фальшиве виконання опери, а й розповідає історію наскрізь фальшивого суспільства. Саме тому головна героїня з її щирим бажанням співати так виділяється серед усіх навколо. До того ж, у сюжету є реальне історичне підгрунтя — в 1930-х роках у Нью-Йорку ексцентрична Флоренс Фостер Дженкінс теж виконувала оперні арії без таланту і на 76-му році життя навіть зібрала аншлаг у Карнегі-Холі.

Загін Самогубців

Кадр з фільму «Загін Самогубців», Warner Brothers

Вони злочинці. Вони — це кіллер, психопатка, пияк, піротехнік та людина-крокодил. Але коли потрібно зробити брудну роботу, навіть злочинці можуть стати героями. Хоча сумувати за ними ніхто не буде. Джаред Лето, Марго Роббі та Вілл Сміт у найочікуванішому коміксі року — і вони готові довести тобі, що кращих поганців ти ще не бачив.

Поділитись: