ENRU

ТОП-3: травень у кіно

Чарлі Ганем увірвався в українські кінотеатри — актор з'явиться у «Королі Артурі» та «Загубленому місті Z». Крім того, на екран повертається «Чужий».

«Король Артур: Легенда меча»

У кіно з 11 травня

Після «Агентів А.Н.К.Л.» британський режисер Гай Річі взявся за рідні легенди. Король Артур, лицарі круглого столу отримали більш сучасну версію самих себе. Головний герой став рекетиром середньовічного Лондону, а відкриваюча сцена фільму скоріше нагадує «Володаря Перснів». Це не дивно, адже режисер планує цикл фільмів про лицарів круглого столу. Критики за звичкою негативно відреагували на фільм Річі, що (як і завжди) не відповідає оцінкам глядачів.

Стильному і захоплюючому переосмисленню ранніх років міфічного короля не вистачає розвитку персонажів, але і без цього фільм залишається шаленим й диким атракціоном веселощів.

Аллен Салкін, The New York Daily News

Заткніть вуха на випадок діалогів і насолоджуйтесь чудовою картинко. 

Дейв Калоун, Time Out New York

«Загублене місто Z»

У кіно з 11 травня

Історія британського дослідника Персі Фосетта, який знайшов у джунглях Амазонки розвинуту цивілізацію, не вигада, а цілком реально. Щоправда для фільму її все ж довелось трохи міфологізувати. Класичний пригодницький фільм — непроглядні джунглі, невідома цивілізація і група дослідників, яка намагається не загубитися посеред Амазонки. Картина стала першим великим релізом для кіностудії Amazon.

Загублене місто Z не настільки захоплююче, як хотілося б, проте все одно затягує у історію.

Девід Едельштейн, Vulture

Дуже візульне, інтелектуальне та трохи ліричне кіно претендує на звання класики завдяки зірковій грі Чарлі Ганема.

Джейн Краутер, Total Film 

«Чужий: Заповіт»

У кіно з 18 травня

Рідлі Скотт повернувся до улюбленої франшизи. Замість величезних інопланетян з «Прометея», на екрані нас чекають старі добрі Чужі різних форм та розмірів. Чудова можливість повболівати за монстрів та пошкодувати про відсутність Сігурні Вівер у ролі Ріплі.

З точки зору повернення агресивного, темного та страшного террору на екран, «Чужий: Заповіт» — це успіх.

Мартін Контеріо, CineVue

Це довга, нудна та пісна пригода, яка марно намагається зачепити глядача кривавими вбивствами.

Фіоннувала Гелліган, Screen International