Життя

Топ-менеджер Uber пішов у відставку через скандали

20 березня, 2017 08:37
Життя/Топ-менеджер Uber пішов у відставку через скандали
Зберегти
Вигляд
Президент маркетингу, операційній діяльності та відділу підтримки Uber, а також друга особа в компанії Джеф Джонс пішов у відставку

Президент маркетингу, операційній діяльності та відділу підтримки Uber, а також друга особа в компанії Джеф Джонс пішов у відставку після низки скандалів навколо сервісу замовлення таксі.

Про це повідомило видання Recode з посиланням на свої джерела і пізніше підтвердив глава Uber Тревіс Каланік.

Звільнення Джеффа Джонса може бути пов'язане з останніми скандалами навколо Uber, в тому числі звинуваченнями в сексизмі і сексуальному домаганні на роботі.

Пізніше в Uber офіційно підтвердили звільнення Джеффа Джонса, подякували топ-менеджеру за роботу і висловили побажання в подальшому розвитку кар'єри. У компанії пояснили відставку президента внутрішніми перестановками.

«Після того, як ми оголосили про намір найняти головного операційного директора, Джефф прийшов до непростого рішення: він не бачить майбутнього в Uber», — пояснили в компанії.

Джонс став третім топ-менеджером Uber, який залишив сервіс замовлення таксі після низки скандалів. Раніше з компанії пішли президент сервісу з розвитку Ед Бекер і технічний директор компанії Раффі Крікорян.

Раніше повідомлялося, що в Італії таксисти вимагають рівних умов із конкурентами з Uber та інших перевізників, що використовують мобільні додатки.

Східний високий суд Данії ухвалив рішення про те, що сервіс таксі Uber є нелегальним перевізником.

Також міжнародна компанія Uber запрацювала у Львові.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Uber
Пов`язані новини