Прокуратура Мюнхена порушила адміністративну справу відносно декількох членів правління автоконцерну Audi за підозрою в причетності до дизельного скандалу.

Прокуратура Мюнхена порушила адміністративну справу відносно декількох членів правління автоконцерну Audi за підозрою в причетності до «дизельного скандалу».

Про це в п'ятницю, 4 серпня, повідомила представник прокуратури, пише Deutsche Welle.

Мова йде про можливе порушення топ-менеджерами їх обов'язків щодо здійснення нагляду. Імена посадовців не повідомляються.

Представник компанії у Інгольштадті заявив, що прокуратура поінформувала керівництво Audi про початок адміністративного провадження.

Раніше економічний журнал Manager Magazin повідомив, що найближчим часом очікується звільнення 4 членів правління Audi.

Цю інформацію прес-служба компанії коментувати відмовилася.

Раніше проти керівництва Audi порушили справу за підозрою в шахрайстві і використанні недостовірної реклами. Мова йшла про навмисне заниження показників вихлопних газів авто, які продаються в США і Європі.

«Дизельний скандал» навколо концерну Volkswagen, в який входить компанія Porsche AG, уперше розгорівся у вересні 2015 року, коли виявилося, що програмне забезпечення на автомобілях VW приховує реальні об’єми викидів шкідливих газів в атмосферу під час відповідних тестів.

Раніше повідомлялося, що Німецька федеральна рада запропонувала ЄС припинити експлуатацію бензинових та дизельних автомобілів, починаючи з 2030 року.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: