У результаті обстрілів 23 листопада і потрапляння снаряду у водовід, який з’єднує Горлівку й Торецьк, припинилося постачання води до Торецька та прилеглих населених пунктів.  Через це місто перебуває на межі гуманітарної катастрофи

Українські комунальники готові приступити до ремонту несправного водоводу, який з’єднує Горлівку й Торецьк. Проте бойовики вже майже тиждень не дають гарантій безпеки зі свого боку. Через це місто перебуває на межі гуманітарної катастрофи.

Про це повідомляє прес-служба штабу АТО.

«Через відсутність води у місті закриті дитячі садочки і школи, деякі мікрорайони міста залишаються без опалення. Місто перебуває на межі гуманітарної катастрофи», — йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням «Вода Донбасу», для виконання ремонтних робіт необхідне узгодження від Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню, так як місце пориву знаходиться в зоні лінії розмежування.

Після отримання погодження від СЦКК ремонтні бригади Часовоярського РПУ і Дзержинського ВУВКГ приступлять до відновних робіт на водогоні.

Наразі потреби місцевого населення у воді забезпечують, доставляючи її автоцистернами. У всіх районах міста є визначені місця, де люди з пляшками та відрами, відстоявши чергу, можуть набрати воду.

Торецька міська рада оприлюднила графік постачання води службами МНС та бригадами комунального господарства.

Жителів Торецька забезпечують водою з автоцистерн, dsns.gov.ua

Жителів Торецька забезпечують водою з автоцистерн, dsns.gov.ua

 «У міської влади є побоювання щодо системи опалення, яка може вийти з ладу через перебої з водопостачанням. Зараз воду в міські котельні підвозять спецтехнікою, але на який час вистачить міських ресурсів я прогнозувати не буду», — сказав заступник міського голови Торецька Сергій Вінник.

Нагадаємо, у результаті обстрілів 23 листопада і потрапляння снаряду у водовід, який з’єднує Горлівку й Торецьк, припинилося постачання води до Торецька та прилеглих населених пунктів. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: У Торецьку на Донеччині неподалік окупованої Горлівки припинили постачання води через попадання снаряду у водовід.

Раніше повідомлялося, що у Торецьку закрили школи та дитсадки через обстріл водогону

Поділитись: