Світ

В аеропорту Москви літак збив чоловіка: пілоти могли прийняти його за зайця — РБК

РБК
Світ/В аеропорту Москви літак збив чоловіка: пілоти могли прийняти його за зайця — РБК
Зберегти
Вигляд
Пілоти літака Boeing 737, який напередодні збив чоловіка на злітно-посадковій смузі російського аеропорту Шереметьєво, повідомили диспетчерам про можливе зіткнення літака із зайцем. Про це повідомляє російське видання РБК з посиланням на джерело, близьке до диспетчерських служб.

Крім того, на порталі про авіацію Aviado раніше був опублікований аудіозапис йомвірних переговорів пілотів з диспетчерами, у якому пілоти говорять про «зайця».

«Ми все зробили, контрольний випуск шасі зробили, прибирання [шасі теж]. У нас все нормально, ніяких відмов немає... Думаю, що заєць там не міг нанести пошкоджень будь-яких ... Продовжуємо політ», — говорить ймовірний пілот.

Керівник інтернет-порталу Avia.ru Роман Гусаров заявив РБК, що рухом як в повітрі, так і на аеродромі управляє держкорпорація по організації повітряного руху. Дозвіл на рулювання, зліт і посадку, навіть на запуск двигуна дає диспетчер ОрПР.

У Шереметьєво також є система управління аеропортом, але співробітники аеропорту не спілкуються з пілотами, а керують аеропортовими підрозділами, що обслуговують повітряні судна і функціонування аеродрому.

Нагадаємо, ввечері 20 листопада у московському аеропорту Шереметьєво пасажирський літак Boeing 737 авіакомпанії «Аерофлот», який прямував з Москви в Афіни, при зльоті наїхав на чоловіка, який з невідомих причин потрапив на злітно-посадкову смугу.

Загиблий виявився громадянином Вірменії Альбертом Йепремяном. Його раніше депортували з Іспанії на батьківщину, проте з пересадкою у Москві. Він втік з автобусу перед посадкою на рейс до Єревану. Слідчі порушили кримінальну справу через збиття літаком пасажира.

Пов`язані новини