Світ

Трагедія у Кемерові, видворення російських дипломатів та у чому підозрюють Саркозі

28 березня, 2018 19:42
Світ/Трагедія у Кемерові, видворення російських дипломатів та у чому підозрюють Саркозі
Зберегти
Вигляд
Замовчування і цинізм. Як російські влада і медіа реагують на трагедію в Кемерово? Про це сьогодні у програмі «Громадське.Світ» о 21:00 із Володимиром Єрмоленком.

Замовчування і цинізм. Як російські влада і медіа реагують на трагедію в Кемерові? Про це сьогодні у програмі «Громадське.Світ» о 21:00 із Володимиром Єрмоленком.

  • З речами на вихід. Два десятки країн висилають російських дипломатів. Що це означає для світу? Коментарі експертів — Ганни Шелест з Ukraine Analytica та правника-міжнародника Віталія Власюка.

  • Проблеми французьких президентів. Чому падає рейтинг чинного — Макрона? І в чому підозрюють колишнього — Саркозі? Розмова з гостем Олексієм Сіговим.

  • Живе Білорусь! Режим Лукашенка дозволив святкування Дня волі — чи стане це початком білоруської весни?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини