Юристи Трампа повідомили про два випадки платежів в РФ за 10 років

13 травня, 2017 13:59
default/Юристи Трампа повідомили про два випадки платежів в РФ за 10 років
Зберегти
Вигляд
Юристи президента США повідомили, що в податкових деклараціях Трампа за останні 10 років є лише два випадки отримання російських грошей.

Юристи президента США повідомили, що в податкових деклараціях Трампа за останні 10 років є лише два випадки отримання російських грошей.

Про це йдеться в листі податкових консультантів Трампа у відповідь на його запит, який опублікувала The New York Times.

Один з них пов'язаний з проведенням конкурсу «Міс Всесвіт» в Москві в 2013 році, коли з $12,2 млн, вхідних іноземних платежів у тому році, частина була пов'язана із заходом.

Інший епізод стосується 2008 року. Тоді Трамп продав російському мільярдерові нерухомість у Флориді за $95 млн.

Водночас, ніяких вхідних платежів з російських джерел не було.

«Ніяких ваших або TTO (The Trump Organization) боргових зобов'язань російським кредиторам або відсотків виплачених вами або TTO російським кредиторам, ніяких інвестицій російських організацій в організації, контрольовані вами або TTO, або будь-яких ваших або TTO інвестицій в російські організації», — йдеться в листі.

The New York Times зазначає, що по-перше лист охоплює обмежений період часу, а по-друге російські гроші не виключають перекази «з Казахстану, Туреччини та інших місць, де працюють російські олігархи».

Нагадаємо, Wikileaks пропонує $100 тисяч за записи розмов Трампа і звільненого глави ФБР.

9 травня президент США Дональд Трамп звільнив директора ФБР Джеймса Комі. Тоді Трамп заявив, що «Комі втратив довіру майже всіх у Вашингтоні».

Пізніше The New York Times повідомили, що за кілька днів до свого звільнення Джеймс Комі звернувся до Департаменту юстиції з проханням збільшити ресурси на розслідування втручання Росії у президентські вибори в США.

У свою чергу, віце-президент США Майк Пенс заявив, що рішення президента звільнити Комі не пов'язане з розслідуванням можливого російського втручання у вибори президента країни у 2016 році.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини