Такими стали підсумки першої розмови новообраного президента США Дональда Трампа і російського лідера Владіміра Путіна, що відбулась у телефонному режимі.

Новообраний президент США Дональд Трамп і російський лідер Владімір Путін зійшлися в оцінці нинішнього вкрай незадовільного стану російсько-американських відносин і домовились про зміцнення співробітництва у різних сферах.

Такими стали підсумки першої розмови двох голів держав, що відбулась у телефонному режимі.

За повідомленням прес-служби Кремля, під час розмови Путін заявив про готовність «вибудовувати партнерський діалог з новою адміністрацією США на принципах рівноправності, взаємоповаги і невтручання у внутрішні справи один одного».

«Підкреслено, зокрема, важливість створення надійної основи двосторонніх зв'язків шляхом розвитку їх торговельно-економічного компоненту», – йдеться у повідомленні.

Також Трамп і Путін домовилися продовжити контакти по телефону і в перспективі передбачити особисту зустріч, повідомляють у Кремлі.

У свою чергу, на офіційному сайті перехідної адміністрації Трампа повідомляється, що новообраний президент США «з нетерпінням чекає на міцні відносини з Росією». 

«Обраний президент Трамп сказав президенту Путіну, що він з великим нетерпінням чекає на сильні та міцні відносини з Росією і її народом», – йдеться в повідомленні.

Зауважується, що Трамп і Путін обговорили широке коло питань, в тому числі «загрози і виклики, що стоять перед Сполученими Штатами і РФ, стратегічні економічні питання та історичні відносини між США і Росією, які нараховують понад 200 років».

Поділитись: